Wsparcie finansowe

 

Naszym partnerem w finansowaniu nieruchomości jest NOTUS Finanse S.A. - jedna z największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce.

Oferujemy naszym Klientom dostęp do oferty wielu banków i instytucji finansowych w zakresie kredytów oraz ubezpieczeń.

NOTUS Finanse współpracuje obecnie z ponad 25 najlepszymi bankami, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tu ofertę kredytową dostosowaną do jego osobistych wymagań. Usługi firmy są bezpłatne. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi Klienta, skuteczność i profesjonalizm ekspertów, wieloletnie doświadczenie w bankowości oraz w ubezpieczeniach, całkowita bezstronność oferty oraz bogaty wybór produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych.

Dzięki indywidualnej opiece eksperta finansowego oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami swojej nieruchomości.

Ekspert finansowy NOTUS:

  • umówi się o dogodnej porze aby spotkać się w ustalonym miejscu,
  • potwierdzi zdolność kredytową Klienta,
  • wynegocjuje najlepsze warunki kredytowe i ubezpieczeniowe,
  • zapewni pomoc m.in. przy kompletowaniu dokumentów i podpisywaniu umowy,
  • gwarantuje opiekę i konsultacje również w trakcie całego okresu kredytowania.

"Wybór najlepszego kredytu nie jest prostym zadaniem. Oczywiście można samodzielnie zbierać informacje na temat ofert i we własnym zakresie je porównywać. Jednak alternatywą może być bezpłatne spotkanie z ekspertem finansowym, który przedstawi propozycje kilkunastu instytucji i wskaże optymalne rozwiązanie uwzględniające indywidualne potrzeby klienta."

Michał Krajkowski
Główny Analityk
NOTUS Finanse